מכירת מטבעות זהב

אל תזרקו את הכסף שמגיע לכם לפח! פנו לייעוץ מיידי!

באנר - המרכז לרואי חשבון
השאירו פרטים
ללא התחייבות!

השימוש במטבעות הזהב הוא דבר עתיק כמו המסחר עצמו. אחד מהסממנים הברורים של יצירת תרבויות וציוויליזציות מתקדמות הוא המסחר, כמו גם התקדמות הרפואה (איחוי שברים וטיפול בפצועים, שלא כמו חיות…) והתקדמות הידע החקלאי (שליטה במקורות המזון שלנו, ולא תלות מלאה בטבע, כמו החיות…). מכירת מטבעות זהב היא חלק מהתרבות האנושית, והזהב הוא ממש חלק בגנטיקה התרבותית שלנו.

לא משנה מאיזה עם, מאיזו עדה, ומאיזה חלק מהעולם הגדול אתם מגיעים. זה לא משנה הגיל, השפה, הרקע והאופי – כולנו מכירים בערכו של הזהב, גם אם אנחנו לא יודעים את הערך הנוכחי שלו.

 

מה משפיע על ערך מטבעות הזהב?

מה שיפה בערך הזהב הוא שהוא תמיד בעל ערך. עולה או יורד, משתנה לכאן או לכאן, הזהב מלווה אותנו בכזו נאמנות ושומר על היותו בעל ערך כל כך הרבה דורות, וזה תוך כדי שמתפתחים עשרות, אם לא מאות כלים פיננסיים אחרים, מתוחכמים יותר, טכנולוגיים יותר, וכביכול מסנוורים יותר.

כדי לקבל הלוואה וכסף עבור הזהב והיהלומים שלכם, יש צורך לקבל הערכה מדויקת על השווי העכשווי שלהם. שווי המטבעות משתנה ממטבע למטבע, ומכמות הזהב שנמצאת בו. שלא כמו זהב גולמי, הרי שזהב שכבר עובד לכדי מטבע מחזיק בערך אחר, ערך מוסף, שמגיע מעצם היותו מטבע. מכיוון שכך, מטבעות ספציפיים מקבלים ערך גבוה יותר מאחרים, ומדובר בשוק אספנות נרחב ומשגשג.

 

ערך הזהב נקבע לפי כל מיני משתנים:

  • ביקוש והיצע – כמו בכל שוק, גם מחיר הזהב מושפע מתנודות בערכם של מטבעות אחרים לפי הביקוש וההיצע, על רקע שינויים גיאו-פוליטיים לדוגמא.
  • מצב המטבע – מטבעות שמורים במצב טוב במיוחד יהיו שווים יותר (ערך אספני למשל) מאשר מטבעות שחוקים שעברו כבר הרבה, ואינם במצב טוב כמו מטבע שישב כל הזמן בכספת, שמור מכל משמר.
  • כמות הזהב במטבע – מטבעות זהב שונים מיוצרים עם כמות זהב שונה בהם. בסופו של דבר הרבה מערך המטבע נשען כמובן על כמות הזהב שבו.

 

מי סוחר במטבעות זהב?

מכיוון שהזהב מהווה חלק כה הדוק מהכלכלה העולמית מאז ומעולם, תמיד ניתן למצוא אנשים אשר מכירת מטבעות זהב (וקנייתם) הוא המקצוע שלהם. כדי להבין מה ערך המטבע שבידכם, יש להתייעץ עם מומחה בתחום מכירה וקנייה של מטבעות זהב, אנשים שזה המקצוע שלהם, ויוכלו לתמחר עבורכם את המטבע, ואף לקנות מכם את המטבע או את המטבעות.

סוחר במטבעות זהב ובזהב יוכל לעיתים גם להציע לכם את האפשרות למשכן את מטבעות הזהב שלכם (או דברים יקרי ערך אחרים כגון יהלומים או כלי כסף) כערבון תמורת הלוואה. בצורה זו תוכלו לקבל את הכסף שאתם צריכים במזומן ברגע הזה, ובזמן אחר בעתיד לקחת בחזרה את מה שמשכנתם, את הכסף, הזהב וכיו"ב, תמורת החזר ההלוואה במלואה.

אז מה למדנו בכתבה:

אל תזרקו את הכסף שמגיע לכם לפח! פנו לייעוץ מיידי!

אהבתם? זה הזמן לשתף!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

החזון שלנו

המרכז לרואי חשבון פועל בישראל כבר שנים ארוכות ומציע את כל סל השירותים החשבונאיים לעוסקים זעירים, עוסקים מורשים, חברות בע"מ, שותפויות, אגודות חקלאיות ועוד. המרכז פועל באמצעות מערך שלם של רואי חשבון ומנהלי חשבונות בכל הדרגות ומציע לכם פתרון מלא מא' ועד ת' לניהול החשבונות בעסק, לא משנה מה גודל העסק ומהם סוגי המס שאתם משלמים – מס הכנסה, מע"מ, ביטוח לאומי, מס קניה, מכס, מס מעסיקים וכל מס אחר – המרכז לרואי חשבון יטפל עבורכם בכל ההיבטים החשבונאיים בעסק לרבות חשבות שכר

-המרכז לרואי חשבון-

משה
גבעתיים
קרא עוד
"היה לי בעיה רצינית של חובות למס הכנסה ומע"מ ותוך חודש, עשיתם לי סדר בכל הניירת של ההוצאות והכנסות. מודה שאם המרכז לרואי חשבון, כנראה שהעסק שלי היה פושט רגל ממזמן."
נועה
רמת השרון
קרא עוד
"קיבלתי המלצה עליכם מחברה ומרגע השיחה הראשונית, הרגשתי את היחס וההתייחסות השונה שלכם משאר משרדי ראיית חשבון. אחת העסקאות הטובות ביותר שעשיתי בשביל העסק שלי זה לעבוד אתכם."
שלום
רמת גן
קרא עוד
"כמה רואי חשבון לא עברתי עד שהגעתי אליכם. תמיד חיפשתי משרד שייתן לי מענה מהיר ויגדיל ראש בשבילי בגלל שאני לא מבין בתחום הזה. אתם נותנים לי ראש שקט וחוסכים לי כסף. עושים את העבודה הכי טוב שאפשר לבקש!!"
שי
חולון
קרא עוד
"אני כבר יותר מ-10 שנים ממליץ לקולגות שלי על הנהלת החשבונות המסודרת והמקצועית שלכם. תמיד שיש לי שאלה, אתם עונים מהר ועושים לי סדר בראש. בנוסף, חסכתם לי כסך אדיר ותמיד אתם יוזמים רעיונות כיצד אפשר לחסוך עוד. אין עליכם!"
הקודם
הבא
מקסום צמיחה עסקית: שליטה באמנות ניהול תזרים מזומנים

ניהול תזרים מזומנים יעיל הוא חיוני לצמיחה והצלחתו של כל עסק. זה כרוך בניטור, ניתוח ואופטימיזציה של הזרימה והיציאה של מזומנים כדי להבטיח תפעול חלק ויציבות פיננסית. על ידי שליטה באמנות ניהול תזרים המזומנים, עסקים יכולים לקבל החלטות מושכלות, לנצל הזדמנויות צמיחה וזמנים מאתגרים.

גירושין
המחיר הכלכלי של הגירושין (מדריך)

המחיר הכלכלי של הליך הגירושין הוא נושא בוער המשפיע על יחידים ומשפחות רבות הניצבות בפני תהליך הגירושין. הבנת הגורמים השונים התורמים לעלות זו חיונית עבור אלה שמתכננים לעבור את התהליך או לאלה שמצויים כעת במהלכו.

חשבונית
הוצאת חשבונית חד פעמית כשכיר

די מקובל לראות היום אנשים שעובדים כשכירים, אך עושים עבודות כעצמאים כדי להגדיל את הכנסתם. במצב זה, העובד השכיר יצטרך להנפיק לפעמים חשבונית חד פעמית עבור אותן עבודות. תפקיד כפול זה דורש ניהול והקפדה על נוהלי חשבוניות נאותים. פה נבדוק מה הם האתגרים והיתרונות של שכיר העובד כפרילנסר ואת תהליך הנפקת החשבוניות החד פעמיות.

כל מה שהעסק שלך צריך בשביל לצמוח!

אל תזרקו את הכסף שלכם לפח!
התמודדות אל מול רשויות המס מצריכה רואי חשבון מנוסים שידעו איך לנהל את התיק שלכם בצורה שתחסוך לכם הון!

התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!