רואה חשבון דיגיטלי

אל תזרקו את הכסף שמגיע לכם לפח! פנו לייעוץ מיידי!

באנר - המרכז לרואי חשבון

השאירו פרטים
ללא התחייבות!

רואה חשבון דיגיטליעם התפתחות הטכנולוגיה הפכנו לעידן טכנולוגי וגם תחום ראיית החשבון והתחום הפיננסי התקדמו לשם.  למעשה, רואה חשבון דיגיטלי הוא מעין מערכת חכמה שמספקת לכם שירותי ראיית חשבון באופן דיגיטלי על ידי אפליקציה או תוכנה. מהו רואה חשבון דיגיטלי ומה היתרונות שלו? על כך נרחיב במאמר הבא. 

 

מה זה?

רואה חשבון דיגיטלי הוא למעשה רואה חשבון שמעניק לכם שירותי ראיית חשבון באופן דיגיטלי. השירות מתבצע על ידי אפליקציה או תוכנה מתאימות. מדוע קיים רואה חשבון דיגיטלי?

בעבר, על מנת להשיג את המסמכים הנדרשים לרשויות השונות וליצירת דוחות היינו צריכים להתאמץ. היה עלינו להגיע לרשויות, להשיג את הטפסים הנדרשים ולקחת אותם באופן פיזי לרואה החשבון. כיום, בזכות התקדמות הטכנולוגיה, ניתן להעביר קבצים, הוצאות והכנסות ודוחות נדרשים בקלות ובפשטות לרואה החשבון באופן דיגיטלי. 

מה היתרונות?

לרואה חשבון  יש יתרונות רבים. ריכזנו לכם את המרכזיים בהם.  

 

פשטות

אחד היתרונות המרכזיים של רואה חשבון דיגיטלי הוא הפשטות של השירות. בזכות רואה חשבון דיגיטלי לא תצטרכו יותר לגשת לכל הרשויות השונות ולהעביר מסמכים באופן פיזי, אלא תוכלו לעשות הכול אונליין. מעכשיו לא תצטרכו להתקשר, לחכות בהמתנה, להמתין לבדיקה של רואה החשבון. כיום על ידי לחיצת כפתור אחת תוכלו לקבל רשימה של כל החשבוניות שלכם וכל המסמכים הרלוונטיים. 

 

ניידות ונוחות

יתרון מרכזי נוסף של שירותי רואה חשבון הוא הניידות והנוחות של השירות. בזכות רואה חשבון תוכלו לצפות בנתונים בכל זמן ומכל מקום. המערכת מאפשרת לכם לצפות בנתונים שאתם מבקשים מהנייד או מהמחשב בכל זמן שתרצו. בין אם אתם בתור לקופת חולים, לפקיד בבנק או שקמתם בלילה עם רצון עז לברר את הנתונים הכספיים שלכם תוכלו לעשות זאת בקלות על ידי שירותי רואה דיגיטלי.

 

דוחות כספיים

אחת המשימות המרכזיות של בעל העסק הוא ליצור דוחות כספיים מפורטים מתקדמים ויעילים. יצירת דוחות כאלה היא לא משימה פשוטה כלל. המערכת מאפשרת לכם לקבל דוחות כספיים מקיפים ויעילים שיעזרו לכם לנהל את העסק שלכם. הדוחות הללו יכולים לעזור לכם להחליט לגבי הוצאות עתידיות בהתאם למצב העסק. על ידי הדוחות הכספיים תוכלו לעקוב אחר המצב הכספי של העסק שלכם ולדעת האם אתם נמצאים במצב של רווח או הפסד בכל זמן נתון, מבלי לחכות לסוף שנת המס.

 

ניהול פיננסי יעיל וגלוי

רואה חשבון מאפשר ללקוח להנות מניהול פיננסי יעיל וגלוי. על מנת לקבל שירותי רואה חשבון עלינו להעביר לרואה החשבון את המסמכים באופן פיזי והוא מנהל עבורנו את החשבונות, מדווח ומשלם לרשויות. בצורה זו בעל העסק חותם על הדוח השנתי, פעם בשנה ובדרך כלל, זו הפעם היחידה בשנה שבעל העסק נפגש עם המצב הפיננסי של העסק שלו. במידה ותבחרו לעבור לרואה חשבון תוכלו להסתכל על הנתונים הכספיים של העסק שלכם בכל מועד שתבחרו. על ידי כך תוכלו להסיק מסקנות ולהתנהל באופן חכם יותר, נכון יותר ויעיל יותר. כמו כן, המערכת של רואה חשבון מדווחת לכם על כל נתון, מפיקה עבורכם דוחות חודשיים ותקופתיים ומדווחת לרשויות המס עבורכם, כמובן תחת פיקוח ובקרה של רואה חשבון. 

 

חסכון בזמן

ניהול עסק הוא לא משימה פשוטה כלל. בדרך כלל לבעל העסק יהיו כל כך הרבה דברים להתעסק בהם כמו ניהול עובדים, הזמנת סחורה, שכירויות ועוד. לרוב בעלי העסקים אין את הזמן למלא דו"חות ולהתנהל מול הרשות. הרבה פעמים בעל העסק מתעסק בעבודה הפיננסית יותר מאשר בניהול העסק. על ידי רואה חשבון  תוכלו לחסוך זמן משמעותי שיבוא לטובת העסק. רואה חשבון דיגיטלי דואג לעבודה הפיננסית עבורכם. כך הוא מספק לכם שקט נפשי ומאפשר לכם לדאוג לניהול העסק בלב שקט. המערכת תנהל עבורכם את על המערך הפיננסי וכך תאפשר לכם לעבוד בשקט ולקבל את כל המידע שאתם צריכים בלחיצת כפתור אחת, בנייד או במחשב. 

 

קבלת החלטות

המערכת של רואה חשבון דיגיטלי היא מערכת חכמה שמאפשרת לקבל החלטות ושיקולים תקציביים. רואה החשבון הדיגיטלי יספק לכם ערך מוסף ויעזור לכם בקבלת החלטות בזמן אמת.

אז מה למדנו בכתבה:

אל תזרקו את הכסף שמגיע לכם לפח! פנו לייעוץ מיידי!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

עוד מאמרים שעשוים לעניין אותך

בלוג

מה לרכוש בביטוח נסיעות לחול?

התחלתם לתכנן את החופשה הקרובה שלכם בחו"ל? טיסות לחו"ל אהובות מאוד על ישראלים, בטח כאשר החופשות בארץ יקרות מאוד. ישראלים מוצאים את עצמם משלמים פחות

בלוג

תיק השקעות אונליין

השקעה היא מנהג פופולרי וצומח. אבל זה גם מסובך שדורש תכנון קפדני, מחקר וניהול זמן. תיק השקעות מקוון הוא אתר המסייע לאנשים לנהל את ההשקעות

בלוג

מה עושה רואה חשבון בעסק?

רואה חשבון הוא מי שהוסמך על פי החוק לעסוק בראיית חשבון כאשר תפקידו הוא לבחון את התקינות של הדוחות הכספיים. רואה חשבון מבצע ביקורת ואימות

בלוג

ייעוץ פנסיוני

ייעוץ הפרישה יכול לעזור לך לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבור עצמך מבחינת הפרישה שלך. זוהי דרך לקבל מענה על כל השאלות שלך בבת אחת

רואה חשבון דיגיטלי

החזון שלנו

המרכז לרואי חשבון פועל בישראל כבר שנים ארוכות ומציע את כל סל השירותים החשבונאיים לעוסקים זעירים, עוסקים מורשים, חברות בע"מ, שותפויות, אגודות חקלאיות ועוד. המרכז פועל באמצעות מערך שלם של רואי חשבון ומנהלי חשבונות בכל הדרגות ומציע לכם פתרון מלא מא' ועד ת' לניהול החשבונות בעסק, לא משנה מה גודל העסק ומהם סוגי המס שאתם משלמים – מס הכנסה, מע"מ, ביטוח לאומי, מס קניה, מכס, מס מעסיקים וכל מס אחר – המרכז לרואי חשבון יטפל עבורכם בכל ההיבטים החשבונאיים בעסק לרבות חשבות שכר

-המרכז לרואי חשבון-

משה
גבעתיים
קרא עוד
"היה לי בעיה רצינית של חובות למס הכנסה ומע"מ ותוך חודש, עשיתם לי סדר בכל הניירת של ההוצאות והכנסות. מודה שאם המרכז לרואי חשבון, כנראה שהעסק שלי היה פושט רגל ממזמן."
נועה
רמת השרון
קרא עוד
"קיבלתי המלצה עליכם מחברה ומרגע השיחה הראשונית, הרגשתי את היחס וההתייחסות השונה שלכם משאר משרדי ראיית חשבון. אחת העסקאות הטובות ביותר שעשיתי בשביל העסק שלי זה לעבוד אתכם."
שלום
רמת גן
קרא עוד
"כמה רואי חשבון לא עברתי עד שהגעתי אליכם. תמיד חיפשתי משרד שייתן לי מענה מהיר ויגדיל ראש בשבילי בגלל שאני לא מבין בתחום הזה. אתם נותנים לי ראש שקט וחוסכים לי כסף. עושים את העבודה הכי טוב שאפשר לבקש!!"
שי
חולון
קרא עוד
"אני כבר יותר מ-10 שנים ממליץ לקולגות שלי על הנהלת החשבונות המסודרת והמקצועית שלכם. תמיד שיש לי שאלה, אתם עונים מהר ועושים לי סדר בראש. בנוסף, חסכתם לי כסך אדיר ותמיד אתם יוזמים רעיונות כיצד אפשר לחסוך עוד. אין עליכם!"
הקודם
הבא

מה לרכוש בביטוח נסיעות לחול?

התחלתם לתכנן את החופשה הקרובה שלכם בחו"ל? טיסות לחו"ל אהובות מאוד על ישראלים, בטח כאשר החופשות בארץ יקרות מאוד. ישראלים מוצאים את עצמם משלמים פחות

תיק השקעות אונליין

השקעה היא מנהג פופולרי וצומח. אבל זה גם מסובך שדורש תכנון קפדני, מחקר וניהול זמן. תיק השקעות מקוון הוא אתר המסייע לאנשים לנהל את ההשקעות

מה עושה רואה חשבון בעסק?

רואה חשבון הוא מי שהוסמך על פי החוק לעסוק בראיית חשבון כאשר תפקידו הוא לבחון את התקינות של הדוחות הכספיים. רואה חשבון מבצע ביקורת ואימות

כל מה שהעסק שלך צריך בשביל לצמוח!

אל תזרקו את הכסף שלכם לפח!
התמודדות אל מול רשויות המס מצריכה רואי חשבון מנוסים שידעו איך לנהל את התיק שלכם בצורה שתחסוך לכם הון!

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!