רוצים לקבל הלוואה בערבות המדינה? התחילו מבניית תוכנית עסקית מקצועית

עבור רבים החולמים להקים את העסק שלהם, בתחום שהם אוהבים ולהגשים את החלום שלהם להיות עצמאיים – הלוואה בערבות המדינה תהיה האופציה היחידה או המהירה ביותר לגייס את יתרת ההון האישי שהם צריכים כדי לעשות זאת. כעת באמצעות פניה לקרן בערבות המדינה ניתן יהיה בסבירות גבוהה לקבל הלוואה בתנאי אטרקטיביים, פריסה ארוכת טווח, ריבית נמוכה ואפילו גרייס של חצי שנה מתשלום הקרן. כמובן שלא כל הבקשות מאושרות ובקשה שלא נראית רצינית ומקצועית מספיק כמעט אוטומטית נפסלת על הסף. כדי להגדיל את הסיכוי שלכם לקבל הלוואה מסוג זה ולהדריך את דרככם בעולם העסקים תצטרכו תוכנית עסקית מקצועית.

מהי תוכנית עסקית?

תוכנית עסקית היא הבסיס לקבלת הלוואה בערבות המדינה או כל הלוואה גדולה אחרת, הקשורה בעסק שלכם. תוכנית זו כוללת מידע רב אודות הפרופיל של העסק שלכם, אודות התחום שלכם, מחקר מתחרים, החזון העסקי שלכם, המטרות המקצועיות והפיננסיות שלכם (תחזיות פיננסיות) לשנים הראשונות של העסק. למעשה רבים מהיזמים מנסים להימנע מכתיבת תוכנית עסקית כיוון שהכנסה של תוכנית מקצועית על ידי יועץ עסקי מקצועי דורשת מעט זמן, סבלנות וכמובן כסף. משהו שאין לרוב היזמים ומעדיפים בצורה אימפולסיבית פשוט לחתור קדימה עם קיצורי דרך להשגת המטרה שלהם ולא בצורה נכונה. ללא תוכנית העסקית אתם לא תקבלו הלוואה בערבות המדינה ולא משנה כמה קורצת תהיה הבקשה שלכם.

מי כותב אותה?

אתם יכולים לנסות להוריד תוכנית עסקית מהאינטרנט ולשכתב אותה לתוכנית משלכם אולם זה לרוב לא יהיה מקצועי וכלכלן מטעם הקרן שיבדוק את התוכנית שלכם ואת הבקשה שלכם לא יתרשם ממנה, כפי שהוא יתרשם מתוכנית עסקית שיועץ עסקי מנוסה יבצע. שכירת יועץ עסקי בתחילת דרככם היא גם צעד שמראה על יזם רציני, אמין ומקצועי שרותם לעזרתו עזרה מקצועית וניסיון במטרה להצליח. יתרה מכך, התוכנית העסקית תהיה כתובה בצורה נכונה, הגיונית ומקצועית יותר מניסיונו של היועץ העסקי בעזרה ליזמים בקבלת הלוואה בערבות המדינה.

כיצד התוכנית העסקית יכולה לשפר את הסיכויים שלנו לקבל הלוואה בערבות המדינה?

קודם כל – ללא תוכנית עסקית הסיכוי שיאשרו לכם את ההלוואה או חלק ממנה הוא אפסי. תוכנית עסקית מציגה לכלכלן ולוועדה הבודקים את הבקשה שלכם, מידע על העסק שלכם שצפוי לקום, על הבשלות שלכם להצליח בעסק, על הייחודיות שלכם על פני המתחרים שלכם, על מידת התחרות בתחום שלכם, סיכויי ההצלחה שלכם בשנים הראשונות ובמיקום שאתם רוצים לשכור בו מקום לתפעול העסק וכמובן לא פחות חשוב מהכול את התחזיות הפיננסיות שלכם ואם אלה ריאליות.

לסיכום; הכנת תוכנית עסקית היא אבן הבסיס בדרך לקבלת הלוואה בערבות המדינה. צרו כבר היום קשר עם יועץ עסקי מקצועי או חברה המתמחה בשירותים אלה ובהגשת בקשות להלוואה בערבות המדינה וליווי לקוחותיה עד קבלת הכסף ולאחריו.

 

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest

עוד מאמרים שעשוים לעניין אותך

בלוג

 3 יתרונות של הלוואות בערבות המדינה

הלוואות בערבות המדינה ניתנות לעסקים מתוך אינטרס של המדינה עצמה: למעשה, מדובר בקרן של כמה מיליארדי שקלים שנוסדה מטעם משרד האוצר ומשרד הכלכלה והתעשייה, בכדי

תביעה למשרד הביטחון

נושא התביעה למשרד הביטחון רלוונטי לכל חייל, שוטר ואיש כוחות הביטחון אשר חלה או נפצע במהלך שירותו ומילוי תפקידו. הפרט, אשר עומד בקריטריונים אלו, רשאי

השאירו פרטים
ללא התחייבות!

 3 יתרונות של הלוואות בערבות המדינה

הלוואות בערבות המדינה ניתנות לעסקים מתוך אינטרס של המדינה עצמה: למעשה, מדובר בקרן של כמה מיליארדי שקלים שנוסדה מטעם משרד האוצר ומשרד הכלכלה והתעשייה, בכדי