5 טיפים לבחירת רואה חשבון מתאים עבורכם

אל תזרקו את הכסף שמגיע לכם לפח! פנו לייעוץ מיידי!

באנר - המרכז לרואי חשבון
השאירו פרטים
ללא התחייבות!

רואה חשבון הוא איש מקצוע מיומן המספר שירותים הנדרשים עבור מגוון רחב של בתי עסק מכל סוג, נותני שירות ועוד. רואה חשבון יהיה אחראי על בדיקת נתונים המשקפים את המצב הפיננסי של נותן השירות או העסק, יהיה אחראי על הפקת דוחות כספיים נדרשים וכן הגשתם לרשויות המס ועוד. אין ספק כי יש לו מגוון רחב של תפקידים חשובים ועל כן, חשוב מאוד שכל בעל עסק או נותן שירות יבחרו בשירותיו של רואה חשבון מקצועי ומנוסה בתחום, אשר מתאים לעסק שלהם בכל היבט אפשרי.

כל הטיפים לבחירת רואה חשבון

אם אתם מחפשים רואה חשבון מקצועי, עליכם לבחון את רואי החשבון בעיר המגורים שלכם על מנת לקבל החלטה נכונה. כך לדוגמא: רואי חשבון בירושלים יכולים להיות רבים וטובים, אך לא כל אחד מהם מתאים לעסק שלכם ועל כן, חשוב לבדוק בצורה נכונה את כל מה שנוגע לרואה החשבון בכדי לבחור אותו בצורה הטובה ביותר ועל מנת שהוא יהיה הכי יעיל עבור העסק שלכם:

ראשית כל, כדאי מאוד לקבל המלצות על רואה חשבון. התחילו בסקר שוב ובררו עם בני משפחה, חברים, מכרים או קולגות האם הם מכירים רואה חשבון מקצועי ומנוסה אשר ניתן לסמוך עליו. לאחר סינון ראשוני שבו יהיו לכם כמה שמות של רואי חשבון מומלצים, תוכלו להתחיל לברר איזה מהם מתאים בדיוק לצרכי העסק שלכם. חשוב מאוד שתעשו את שלב הסקר השוק בשלב הראשוני וזאת בכדי שתהיה לכם רשימה מצומצמת של רואי חשבון רלוונטיים. הדבר יסייע לכם להתמקד ולקבל החלטה נכונה.

התמחויות

ישנם רואי חשבון אשר עוסקים בעיקר במילוי והגשה של דוחות מסוגים שונים ומנגד, ישנם רואי חשבון המספקים מעטפת רחבה ביותר של שירותים לכל לקוח לרבות: ייעוץ עסקי ופיננסי, תיאום מס, ייצוג שוטף מול רשויות מס ועוד. בעוד שעסק קטן יכול לבחור בשירותיו של רואה חשבון שאיננו מציע מעטפת שירותים רחבה כי אם הגשת דוחות בלבד, הרי שכדאי מאוד שעסק גדול יבחר בשירותיו של רואה חשבון המציע מעטפת שירותים רחבה אשר תתאים לצרכים של העסק שלו. כדאי כמובן לשאול את רואה החשבון טרם בוחרים בו היכן ביצע את ההתמחות המקצועית שלו, דבר אשר יכול להעיד על הניסיון ועל הידע שלו בתחום זה.

האם לרואה החשבון יש קשרים אישיים?

ישנם רואי חשבון אשר מעידים כי יש להם קשרים אישיים עם בכירים ברשויות המס, אולם חשוב מאוד לבחון האם אכן הדבר נכון. אין ספק שלרואה חשבון שיש קשרים טובים ברשויות המס, יש יכולת טובה יותר לסייע לכם עם מקרים שונים. על כן, כדאי מאוד לבחור ברואה חשבון מוכר בתחומו ובעל מעמד וקשרים ברשויות המס, מדובר על דבר שיכול לסייע לכם.

הכרות עם התחום שבו אתם עוסקים

אם יש לכם עסק כלשהו הדורש התמחות ספציפית מבחינת מיסוי, דיווחים ועוד, כדאי מאוד לבחור בשירותיו של רואה חשבון המתמחה בהנהלת חשבונות וראיית חשבון לעסקים מהסוג שלכם. אין ספק שעבודה עם רואה חשבון המומחה בתחום שבו העסק שלכם עוסק, תהיה קלה ונוחה יותר.

אם אתם מחפשים רואה חשבון מקצועי ומנוסה אשר יתאים לעסק שלכם, זה הזמן שלכם לחפש רואי חשבון מומלצים באתר – accountant4u  

אז מה למדנו בכתבה:

אל תזרקו את הכסף שמגיע לכם לפח! פנו לייעוץ מיידי!

אהבתם? זה הזמן לשתף!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

החזון שלנו

המרכז לרואי חשבון פועל בישראל כבר שנים ארוכות ומציע את כל סל השירותים החשבונאיים לעוסקים זעירים, עוסקים מורשים, חברות בע"מ, שותפויות, אגודות חקלאיות ועוד. המרכז פועל באמצעות מערך שלם של רואי חשבון ומנהלי חשבונות בכל הדרגות ומציע לכם פתרון מלא מא' ועד ת' לניהול החשבונות בעסק, לא משנה מה גודל העסק ומהם סוגי המס שאתם משלמים – מס הכנסה, מע"מ, ביטוח לאומי, מס קניה, מכס, מס מעסיקים וכל מס אחר – המרכז לרואי חשבון יטפל עבורכם בכל ההיבטים החשבונאיים בעסק לרבות חשבות שכר

-המרכז לרואי חשבון-

משה
גבעתיים
קרא עוד
"היה לי בעיה רצינית של חובות למס הכנסה ומע"מ ותוך חודש, עשיתם לי סדר בכל הניירת של ההוצאות והכנסות. מודה שאם המרכז לרואי חשבון, כנראה שהעסק שלי היה פושט רגל ממזמן."
נועה
רמת השרון
קרא עוד
"קיבלתי המלצה עליכם מחברה ומרגע השיחה הראשונית, הרגשתי את היחס וההתייחסות השונה שלכם משאר משרדי ראיית חשבון. אחת העסקאות הטובות ביותר שעשיתי בשביל העסק שלי זה לעבוד אתכם."
שלום
רמת גן
קרא עוד
"כמה רואי חשבון לא עברתי עד שהגעתי אליכם. תמיד חיפשתי משרד שייתן לי מענה מהיר ויגדיל ראש בשבילי בגלל שאני לא מבין בתחום הזה. אתם נותנים לי ראש שקט וחוסכים לי כסף. עושים את העבודה הכי טוב שאפשר לבקש!!"
שי
חולון
קרא עוד
"אני כבר יותר מ-10 שנים ממליץ לקולגות שלי על הנהלת החשבונות המסודרת והמקצועית שלכם. תמיד שיש לי שאלה, אתם עונים מהר ועושים לי סדר בראש. בנוסף, חסכתם לי כסך אדיר ותמיד אתם יוזמים רעיונות כיצד אפשר לחסוך עוד. אין עליכם!"
הקודם
הבא
מקסום צמיחה עסקית: שליטה באמנות ניהול תזרים מזומנים

ניהול תזרים מזומנים יעיל הוא חיוני לצמיחה והצלחתו של כל עסק. זה כרוך בניטור, ניתוח ואופטימיזציה של הזרימה והיציאה של מזומנים כדי להבטיח תפעול חלק ויציבות פיננסית. על ידי שליטה באמנות ניהול תזרים המזומנים, עסקים יכולים לקבל החלטות מושכלות, לנצל הזדמנויות צמיחה וזמנים מאתגרים.

גירושין
המחיר הכלכלי של הגירושין (מדריך)

המחיר הכלכלי של הליך הגירושין הוא נושא בוער המשפיע על יחידים ומשפחות רבות הניצבות בפני תהליך הגירושין. הבנת הגורמים השונים התורמים לעלות זו חיונית עבור אלה שמתכננים לעבור את התהליך או לאלה שמצויים כעת במהלכו.

מכירת מטבעות זהב

השימוש במטבעות הזהב הוא דבר עתיק כמו המסחר עצמו. אחד מהסממנים הברורים של יצירת תרבויות וציוויליזציות מתקדמות הוא המסחר, כמו גם התקדמות הרפואה (איחוי שברים

חשבונית
הוצאת חשבונית חד פעמית כשכיר

די מקובל לראות היום אנשים שעובדים כשכירים, אך עושים עבודות כעצמאים כדי להגדיל את הכנסתם. במצב זה, העובד השכיר יצטרך להנפיק לפעמים חשבונית חד פעמית עבור אותן עבודות. תפקיד כפול זה דורש ניהול והקפדה על נוהלי חשבוניות נאותים. פה נבדוק מה הם האתגרים והיתרונות של שכיר העובד כפרילנסר ואת תהליך הנפקת החשבוניות החד פעמיות.

כל מה שהעסק שלך צריך בשביל לצמוח!

אל תזרקו את הכסף שלכם לפח!
התמודדות אל מול רשויות המס מצריכה רואי חשבון מנוסים שידעו איך לנהל את התיק שלכם בצורה שתחסוך לכם הון!

התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!