אודות המרכז לרואי חשבון

מחפשים רואה חשבון או מנהל חשבונות לניהול החשבונות בעסק ולהגשת דו"חות שנתיים לרשויות המס? יצאנו ובדקנו עבורכם את השוק הענק הזה של רואי חשבון וחזרנו אליכם עם המלצה ברורה וחד משמעית על המרכז לרואי חשבון.

המרכז לרואי חשבון פועל בישראל כבר שנים ארוכות ומציע את כל סל השירותים החשבונאיים לעוסקים זעירים, עוסקים מורשים, חברות בע"מ, שותפויות, אגודות חקלאיות ועוד. המרכז פועל באמצעות מערך שלם של רואי חשבון ומנהלי חשבונות בכל הדרגות ומציע לכם פתרון מלא מא' ועד ת' לניהול החשבונות בעסק, לא משנה מה גודל העסק ומהם סוגי המס שאתם משלמים – מס הכנסה, מע"מ, ביטוח לאומי, מס קניה, מכס, מס מעסיקים וכל מס אחר – המרכז לרואי חשבון יטפל עבורכם בכל ההיבטים החשבונאיים בעסק לרבות חשבות שכר.

בבדיקה שביצענו, גילינו שמשרדי רואי חשבון רבים מציעים מגוון רחב של שירותים, שחורגים מהפעילות השוטפת של ניהול וראיית חשבון. בכלל זה חקירות חשבונאיות, תקינה חשבונאית לבית העסק, בדיקת נאותות, הערכות שווי, גיבוש תכניות עסקיות, גביית הטבות מהמדינה ועוד. למרבה ההפתעה, מצאנו כי רובם המכריע של בתי העסק בתחום זה אינם מציעים את הסל השלם של כלל השירותים אותם אפשר לקבל מרואה חשבון ופה בדיוק נכנס לתמונה המרכז לרואי חשבון.

המרכז לרואי חשבון מציע לכם למעשה את כל סוגי השירותים שאותם יכול לספק רואה חשבון, החל משירותי הבסיס הסטנדרטיים ועד לשירותי ערך מוסף מכל הסוגים ובכל היקף. במרכז לרואי חשבון תמצאו אנשי מקצוע מסורים ואכפתיים שיקדישו לכם ממיטב זמנם על מנת להעניק לכם את השירות הטוב ביותר ולהיות בטוחים לגמרי בהתנהלות החשבונאית שלכם, הן מול העסק שלכם פנימה והן מול רשויות המס החוצה. כאמור, המרכז לרואי חשבון מכיר את כל סוגי המס ומעניק שירות מלא עבור כולם, לרבות מס קניה ומכס, שבמרבית המקרים דורשים התמחות מיוחדת של רואה החשבון.

כמו כן, מצאנו כי המרכז לרואי חשבון מעמיד לרשותכם שירותי ערך מוסף חשובים בהתנהלות החשבונאית העצמאית שלכם לרבות פלטפורמת הפקת מסמכים חשבונאיים עם חתימה אלקטרונית באמצעות המייל והאינטרנט וכן שירותי חקירות חשבונאיות פנים ארגוניות. את כל זה מציע לכם המרכז לרואי חשבון בתמחור מאוד אטרקטיבי ותחרותי ביחס למחירים המקובלים בשוק.

בשורה התחתונה, בין שיש לכם עסק קטן המאוגד בתצורת עוסק זעיר, בין שאתם מנהלים עסק באמצעות עוסק מורשה ובין שאתם חברה בע"מ, שותפות, או אגודה חקלאית, ההמלצה החד משמעית שלנו בכל הקשור לניהול החשבונאי של העסק, לניהול ההתקשרות מול רשויות המס ולמזעור חבות המס שלכם למינימום הנדרש על פי החוק, היא המרכז לרואי חשבון – גם בגלל השירות, גם בגלל המחיר, גם בגלל המקצועיות וגם בגלל האכפתיות והמסירות בה מטפלים במרכז בכל לקוח, ללא קשר לגודלו.