תביעה למשרד הביטחון

נושא התביעה למשרד הביטחון רלוונטי לכל חייל, שוטר ואיש כוחות הביטחון אשר חלה או נפצע במהלך שירותו ומילוי תפקידו.

הפרט, אשר עומד בקריטריונים אלו, רשאי להגיש תביעה למשרד הביטחון על מנת לדרוש הכרה במצבו הרפואי המצריך הכרה על ידי משרד הביטחון.

ההיגיון העומד מאחורי הזכות לתביעה על ידי משרת כוחות הביטחון אשר חלה, הוא מנקודת הנחה אשר החולי נגרם כתוצאה משירותו במערכת הביטחון.

כמו כן, אדם הגויס לשירות הביטחון בהיותו במצב של חולי ומצבו הוחמר במהלך שירותו, הינו ראשי גם כן להגיש תביעה למשרד הביטחון בטענה שהוחמר מצבו עקב שירותו.

להכרת זכויות נוספות הקשורות לתביעות משרד הביטחון ניתן לקבל פרטים נוספים באתר: https://www.yedlaw.com/

אדם אשר נגרם לו נזק גופני במהלך שירותו, יהיה זכאי להגשת תביעה, בתנאי שהחבלה לא אירעה עקב שימוש בהתנהגות רעה מצידו שאינה צריכה להיעשות.

אדם הנפגע בנפשו, רשאי גם להגיש תביעה למשרד הביטחון.  המגיש בקשה לתביעה, ראשית, צריך למלא טופס הכרה בנכות ולהעביר למשרד הביטחון את כל המסמכים הרלוונטים למקרה התביעה.

על פי סעיף 30 לחוק הנכים, העוסק בנושא תגמולים ושיקום, אדם אשר חלה או נפגע, יכול להגיש תביעה, בתנאי שיגיש בקשה לקצין התגמולים באגף השיקום של משרד הביטחון.

על פי החוק , אדם אשר מתכוון להגיש תביעה למשרד הביטחון, רשאי להשתמש בשירותיו של עורך דין העוסק בתחום זה כדי לקבל ליווי מקצועי ומיטבי בנושא הנ"ל.

 

 

 

 

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest

עוד מאמרים שעשוים לעניין אותך

בלוג

מה הקשר בין בלונים ומשכנתאות?

אחד המושגים המסתוריים ששומעים בהקשר של לקיחת הלוואת משכנתא, הוא "בלון". ליתר דיוק "הלוואת בלון". מה זה אומר ואיך ה"בלונים" האלה מתקשרים למשכנתא בפועל?  

משרד רואה חשבון או רואה חשבון עצמאי ב{HEBROW}?
בלוג

האם עסק פטור יכול להיות רווחי?

עסק פטור הינו עסק שסך הכנסותיו במחזור השנתי לא יעלו על 100,491 אלף ש"ח נכון לשנת 2020. בחילוק מהיר יוצא שכל חודש העסק מכניס במקרה

השאירו פרטים
ללא התחייבות!

תביעה למשרד הביטחון

נושא התביעה למשרד הביטחון רלוונטי לכל חייל, שוטר ואיש כוחות הביטחון אשר חלה או נפצע במהלך שירותו ומילוי תפקידו. הפרט, אשר עומד בקריטריונים אלו, רשאי