אל תזרקו את הכסף שמגיע לכם לפח! פנו לייעוץ מיידי!

באנר - המרכז לרואי חשבון
השאירו פרטים
ללא התחייבות!

 אנשים המחזיקים ברשותם רכב ישן, נוטים לחשוב הרבה פעמים, בגלל העובדה שהוא ישן ובפרט אם הערך שלו נמוך, אזי שלא שווה להם להשקיע בו כמו שהיו משקיעים ברכב חדש. הרי רכב ישן, סביר להניח, ימשוך אליו פחות עניין, פחות תשומת לב, כולל מצד גנבים, ולא שווה בהכרח להשקיע בו, הרי הערך שלו נמוך וכל השקעה יכולה להיות גבוהה יותר מערכו בשוק.

ישנם מקרים שזה נכון. למשל, הרבה פעמים לא משתלם לרכוש ביטוח מקיף לרכב ישן (חשוב לציין, אין הכוונה לרכב אספנים, אומנם הוא ישן אך יוקרתי ובעל ערך גבוה). הסיבה היא, שעלות ביטוח מקיף לרכב ישן יכולה להיות גבוהה יחסית לעלות הרכב, וההשקעה בו לא ממש משתלמת. זה נכון גם לגבי היבטים אחרים בהחזקת הרכב. אם בוחרים לרכוש אותם זה יכול לייקר משמעותית את השימוש ברכב בזמן שהערך שלו עדיין יהיה נמוך.

אך ישנם מקרים שזה בלתי נמנע. למשל, במקרה של ביטוח חובה. בעלי רכבים ישנים, כמו בעלי רכבים חדשים ויוקרתיים, חייבים לרכוש ולהחזיק ברשותם ביטוח חובה. המדינה מחייבת כל בעל רכב, יהיה אשר יהיה, להחזיק ברשותו פוליסת ביטוח חובה. המדינה לא עושה הבחנות בין רכב ישן לרכב חדש.

מדוע בעלי רכבים ישנים צריכים להחזיק ביטוח חובה וכיצד ערך הרכב משפיע על העלויות?

כל בעל רכב צריך להחזיק ברשותו ביטוח חובה בלי קשר לשאלות כגון, איזה שנתון הרכב, מה סוג הדגם ומה ערכו של הרכב בשוק. הסיבה לכך היא, שביטוח חובה מתייחס למקרים בהם הנהג גורם לתאונה ופוגע בהולכי רגל, נוסעים או אנשים אחרים, והם זקוקים לטיפול רפואי. הביטוח נועד לכסות את עלויות הטיפול, כך שהן לא ייפלו על הנהג, הנפגעים או על המדינה. לכן בכל הקשור לשאלה, האם צריך או לא צריך לרכוש ביטוח חובה, אין חשיבות לשאלה אם זה רכב ישן או חדש.

בהיבט אחר, כן יש חשיבות לשאלה והיא בכל מה שקשור לעלויות הפוליסה. הפרמטרים המשפיעים על עלויות ביטוח חובה הם, מאפייני הנהגים כמו גיל הנהג הצעיר ביותר, וותק נהיגה, היסטוריית הנהיגה מבחינת תביעות ושלילות ואמצעי הבטיחות המותקנים ברכב.

איך ניתן להוזיל עלויות פוליסת ביטוח חובה?

הדרך הטובה ביותר להוזיל עלויות ביטוח חובה, היא באמצעות אתר השוואת המחירים של  Wobi. דרך האתר, אפשר לקבל הצעות מחיר מחברות ביטוח שונות ואז לבחור את ההצעה המשתלמת ביותר. כך ניתן להוזיל עלויות ולרכוש פוליסה במחיר אטרקטיבי ומשתלם ובתנאים אופטימליים.

 

אז מה למדנו בכתבה:

אל תזרקו את הכסף שמגיע לכם לפח! פנו לייעוץ מיידי!

אהבתם? זה הזמן לשתף!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

החזון שלנו

המרכז לרואי חשבון פועל בישראל כבר שנים ארוכות ומציע את כל סל השירותים החשבונאיים לעוסקים זעירים, עוסקים מורשים, חברות בע"מ, שותפויות, אגודות חקלאיות ועוד. המרכז פועל באמצעות מערך שלם של רואי חשבון ומנהלי חשבונות בכל הדרגות ומציע לכם פתרון מלא מא' ועד ת' לניהול החשבונות בעסק, לא משנה מה גודל העסק ומהם סוגי המס שאתם משלמים – מס הכנסה, מע"מ, ביטוח לאומי, מס קניה, מכס, מס מעסיקים וכל מס אחר – המרכז לרואי חשבון יטפל עבורכם בכל ההיבטים החשבונאיים בעסק לרבות חשבות שכר

-המרכז לרואי חשבון-

משה
גבעתיים
קרא עוד
"היה לי בעיה רצינית של חובות למס הכנסה ומע"מ ותוך חודש, עשיתם לי סדר בכל הניירת של ההוצאות והכנסות. מודה שאם המרכז לרואי חשבון, כנראה שהעסק שלי היה פושט רגל ממזמן."
נועה
רמת השרון
קרא עוד
"קיבלתי המלצה עליכם מחברה ומרגע השיחה הראשונית, הרגשתי את היחס וההתייחסות השונה שלכם משאר משרדי ראיית חשבון. אחת העסקאות הטובות ביותר שעשיתי בשביל העסק שלי זה לעבוד אתכם."
שלום
רמת גן
קרא עוד
"כמה רואי חשבון לא עברתי עד שהגעתי אליכם. תמיד חיפשתי משרד שייתן לי מענה מהיר ויגדיל ראש בשבילי בגלל שאני לא מבין בתחום הזה. אתם נותנים לי ראש שקט וחוסכים לי כסף. עושים את העבודה הכי טוב שאפשר לבקש!!"
שי
חולון
קרא עוד
"אני כבר יותר מ-10 שנים ממליץ לקולגות שלי על הנהלת החשבונות המסודרת והמקצועית שלכם. תמיד שיש לי שאלה, אתם עונים מהר ועושים לי סדר בראש. בנוסף, חסכתם לי כסך אדיר ותמיד אתם יוזמים רעיונות כיצד אפשר לחסוך עוד. אין עליכם!"
הקודם
הבא
lawyer
מהו פירוק שיתוף בגירושין ואיך לעשות אותו נכון?

.רובנו מכירים את המושג 'פירוק שותפות' מהעולם העסקי. אבל להווי ידוע, כי המושג רלוונטי גם לבני זוג העורכים פירוק שיתוף בגירושין. בני זוג, במהלך חייהם המשותפים, צוברים רכוש ונכסים רבים. לכאורה, מתקיימת ביניהם גם כן "שותפות עסקית" לצד השותפות הזוגית, בה יש להם במשותף התחייבויות, זכויות, ונכסים.

מחסנית דיו למדפסת
7 אפשרויות הדיו המובילות למדפסת עבור משרדי רואי חשבון עסוקים

כשמדובר בניהול משרד רואי חשבון עמוס, יש צורך במדפסת אמינה עם דיו איכותי עבור משימות יומיומיות. עם כל כך הרבה אפשרויות בשוק, זה יכול להיות מכריע לבחור את הדיו המתאים למדפסת עבור המשרד שלך. כדי לעזור לפשט את התהליך, ריכזנו רשימה של 7 אפשרויות הדיו המובילות למדפסת המושלמות עבור משרדי רואי חשבון.

כל מה שהעסק שלך צריך בשביל לצמוח!

אל תזרקו את הכסף שלכם לפח!
התמודדות אל מול רשויות המס מצריכה רואי חשבון מנוסים שידעו איך לנהל את התיק שלכם בצורה שתחסוך לכם הון!

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!